09121311536

ورق پلاستیکی

10 / 10
از 63 کاربر

هنر پلاست (واقف ظرف) در ضمینه تولید  انواع ورق پلاستیکی و خرید و فروش ورق های پلاستیکی و همچنین راهنمای خرید برای  مشتریان گرامی فعالیت میکند.

ورق پلاستیکی

تمام محصولات کارخانجات و صنایع پس از آنکه آخرین مراحل تولید را طی کردند برای عرضه به بازار بسته بندی میشوند. در این بین برخی بسته بندی ها وجود دارند که از نوع وکیومی هستند و تمام بدنه محصول را در بر میگیرند. بسته بندی های وکیومی میتوانند از آسیب دیدن بدنه محصول تا حد زیادی جلوگیری کنند. مواد اولیه ای که برای تولید این نوع پوشش ها مورد استفاده قرار میگیرد ورق پلاستیکی میباشد.  ورق پلاستیکی در انواع مختلفی تولید میشود که ورق وکیوم نازک، ورق وکیوم ضخیم و ورق وکیوم فشرده از جمله این ورق ها هستند. ورق پلاستیکی نازک به دلیل ضخامت کمی که دارد برای تولید پوشش هایی مناسب است که برای وکیوم نمودن محصولات سبک مورد استفاده قرار میگیرند. صنایع غذایی و دارویی از جمله صنایعی هستند که از پوشش های تولید شده با ورق وکیوم نازک برای بسته بندی محصولات خود استفاده میکنند.

ورق پلاستیکی

ورق پلاستیکی ضخیم کاملا بر عکس ورق وکیوم نازک عمل میکند و برای تولید پوشش هایی که برای بسته بندی محصولات صنایع سنگین استفاده میشوند به کار میرود. پوشش هایی که برای بسته بندی محصولات صنایع سنگین مانند خودروسازی ها مورد استفاده قرار میگیرد از ورق پلاستیکی ضخیم تهیه میشوند که از مقاومت بالایی نیز برخوردار هستند. پوشش های تولید شده از ورق پلاستیکی ضخیم از قدرت کششی بالاتری نیز نسبت به ورق های نازک برخوردار است و به همین دلیل با فشار زیادی که به این پوشش ها وارد میشود آسیب ندیده و یا پاره نمیشوند. نوعی دیگری از ورق که به ورق وکیوم فشرده معروف است برای تولید پوشش های صنایع سبک و همچنین سنگین مورد استفاده قرار میگیرد. خرید ورق پلاستیکی را باید از مراکزی که دراین زمینه فعالیت میکنند تهیه کنید.

اما برای خرید ورق پلاستیکی باید فروشندگانی را انتخاب کنید که از معتبرترین فروشندگان و عرضه کنندگان باشند  زیرا بیشتر فروشندگان به دلیل اینکه سود و منفعت خود را در نظر میگیرند تنها اقدام به عرضه ورق پلاستیکی یا همان ورق وکیوم از نوع بی کیفیت میکنند. پوشش هایی که از ورق پلاستیکی بی کیفیت تهیه میشوند در برابر ضربات و همچنین کشش مقاومت خوبی از خود نشان نمیدهند و پاره خواهند شد. شرکت هنر پلاست(واقف ظرف) از جمله عرضه کنندگان انواع ورق پلاستیکی ،‌ ورق وکیوم، ورق پلاستیکی نازک، ورق پلاستیکی ضخیم و ورق پلاستیکی فشرده میباشد که تنها بهترین و با کیفیت ترین ورق ها را بفروش میرساند. خرید ورق پلاستیکی از شرکت هنر پلاست این اطمنیان را بوجود خواهد آورد که بهترین نوع ورق را تهیه نموده اید. قیمت ورق پلاستیکی در شرکت هنر پلاست نیز با سایر فروشندگان قابل مقایسه نیست و کاملا مناسب میباشد. شرکت هنر پلاست آمادگی خود را برای فروش ورق پلاستیکی به هر میزان متناسب با سفارش مشتری اعلام میدارد.

ورق پلاستیکی

ورق پلاستیک از انواع متریال ضروری برای بسیاری از بسته بندی ها می باشد  با استفاده از آن می توان تولید انواع ظروف بسته بندی را داشت. ورق های پلاستیک در بسیاری از صنایع از جمله ظروف خانگی، لوازم خانگی، خودروسازی، لوازم الکتریکی و... به کار می رود. تولید ورق هایمپک و پت در ابعاد و ضخامت و رنگ های مختلف انجام می گیرد . مجموعه هنر پلاست انواع ورق های پلاستیک را با کیفیت های بسیار عالی به تولید می ساند و شما می توانید از طریق سایت و به صورت اینترنتی خرید محصولات را انجام دهید.

کاربرد ورق پلاستیک

ورق پلاستیک در انواع مختلفی به تولید می رسد و برای موارد مختلف استفاده می شود . تولید کنندگان بسیاری برای بسته بندی محصولاتشان از ورق پلاستیک استفاده می کنند و به وسیله ی آن بسته بندی های بسیار کاربردی را ایجاد می کنند. ورق های پلاستیکی در انواع ضخامت ها به تولید رسیده بنابراین برای بسته بندی محصولات کوچک تر و سبک تر از ورق پلاستیک نازک و برای بسته بندی محصولات بزرگ تر از ورق پلاستیک ضخیم تر استفاده می شود.تولید ورق هایمپک و پت در ابعاد و ضخامت و رنگ های مختلف توسط مرکز هنر پلاست انجام می گیرد و شما می توانید انواع محصولات مورد نظرتان را با اطمینان کامل از این مرکز خریداری نمایید.

فروش ورق پلاستیک

ورق پلاستیک در انواع مختلف از جمله ورق های abs، پلی پروپیلن، پلی استایرن به تولید رسیده و توسط تولید کنندگان و فروشندگان مختلفی به فروش می رسد. خرید از تولید کنندگان می تواند باعث صرفه جویی در هزینه ها شود و  شما با قیمت پایین تری می توانید خرید ورق پلاستیک را انجام دهید. هنر پلاست مفتخر است با ارائه ی محصولات بسیار با کیفیت و قیمت مناسب و خدمات عالی و فوری توانسته رضایت مشتریانش را به خود جلب نماید.

 

1مجموع 3 پروژه
ورق ABS

ورق ABS

ورق وکیوم از جنس ABS
ورق پلی پروپیلن

ورق پلی پروپیلن

ورق وکیوم از جنس پلی پروپیلن
ورق  پلی استایرن

ورق پلی استایرن

ورق وکیوم از جنس پلی استایرن
1مجموع 3 پروژه
ارسال نظر و نظرات ثبت شده