09121311536

ورق پلی پروپیلن-P.P

10 / 10
از 28 کاربر

ورق پروپیلن که مخفف آن در  زبان انگلیسی به صورت p.p میباشد یکی از ورقهای پرکاربرد برای صنایع تولیدی و بسته بندی میباشد.  مقاومت بسته بندی محصول یکی از نکاتی است که برای کارخانجات تولید کننده بسیار حائز اهمیت میباشد. یکی از مزیت های ورق پلی پروپیلن مقاومت کششی بالای آن میباشد که از پارگی و یا تغییر حالت بسته بندی بر اثر وزن و فشار جلوگیری میکند.

اسیدها و انواع حلال ها از جمله موادی هستند که میتوانند باعث آسیب رساندن به بسته بندی محصولات شوند که از همین رو ورق پلی پروپیلن در برابر اسید ها و حلال ها مقاومت بسیار خوبی از خود نشان میدهد و اجازه ورود این مواد به بافت خود را نمیدهد.

ورق پلی پروپیلن از نقطه ذوب بالایی برخوردار است. نقطه ذوب بالا به این معنا میباشد که  حرارت و نور آفتاب نمیتواند تاثیری را بر روی ورق بگذارد. البته با وجود حرارت بالا این نوع ورق (ورق P.P) نباید در معرض حرارت مستقیم آتش قرار بگیرد زیرا مطمئنا ذوب خواهد شد.

ورق پلی پروپیلن-P.P

ورق وکیوم پلی پروپیلن از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. تولید کنندگانی که محصولات خود را در تعداد بسیار بالایی تولید میکنند با استفاده از ورق پلاستیکی پلی پروپیلن در هزینه های خود تا حد زیادی صرفه جویی خواهند کرد زیرا از جمله ورق های مقرون بصرفه میباشد.

از ویژگی های منحصر بفرد ورق پلی پروپیلن رنگ پذیری عالی آن میباشد. تولید کنندگان برای بسته بندی محصولات خود همواره از بسته بندی های تک رنگ استفاده نمیکنند بلکه از رنگ بندی های مختلف در بسته بندی بهره میبرند. بخصوص صنایع غذایی همواره به دنبال بسته بندی هایی هستند که از تنوع رنگی بالایی برخوردار باشد.

برای خرید ورق پلی پروپیلنP.P بهتر است با شرکت هایی که در تولید مواد پلیمری مانند شرکت هنر پلاست فعالیت میکنند تماس حاصل کنید. شرکت هنر پلاست(واقف ظرف) سالیان زیادی است که در زمینه تولید و فروش ورق پلی پروپیلن فعالیت میکند و با کیفیت ترین نوع ورق پلی پروپیلن را عرضه مینماید. قیمت ورق پلی پروپیلن در شرکت هنر پلاست به دلیل اینکه این شرکت از تولیدکنندگان بوده و محصولات خود را بدون واسطه به مشتری عرضه میکند بسیار مناسب و مقرون بصرفه میباشد.ورق پلی پروپیلن با هر حجم و رنگبندی که نیاز داشته باشید را میتوانید در مدت زمان کوتاه و تنها با تماس با بخش فروش این شرکت به راحتی تهیه نمایید.

ثبت نظر
مازیار خزم : ورق پلی پروپیلن قابل چاپ
1 0
با سلام آیا محصولات شما شامل به رنگ های مات مشکی و سفید و قرمز نیز موجود است؟ آیا امکان چاپ بر روی آنها هم فراهم است؟ چه نوع چاپی؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام همکار گرامی بله روی ورق ها وظروف امکان چاپ وجود دارد که معمولا از چاپ های افست استفاده میشود .
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :