09121311536

ورق پت P.E.T

9 / 10
از 51 کاربر

از ورق  هایی که برای صنایع بسته بندی مورد استفاده زیادی دارد و با استقبال خوبی از سوی تولید کنندگان برخوردار بوده است ورق پت میباشد. ورق پت(P.E.T) از خانواده پلی استرها میباشد. خانواده پلی استرها از بزرگترین خانواده های دنیای پلیمری محسوب میشوند که از مصارف بسیار زیادی نیز برخوردار هستند. اما چرا ورق پت توانسته سهم عمده ای در بسته بندی صنایع و کارخانجات تولیدی داشته باشد؟ ورق P.E.T نسبت به سایر پلیمرها بهداشتی تر میباشد و همین موضوع یکی از مهمترین دلایل محبوبیت این ورق در میان تولید کنندگان بخصوص تولید کنندگان محصولات غذایی و بهداشتی میباشد.

ورق وکیوم پت

ورق وکیوم پت از خواص مکانیکی بسیار مطلوبتری برخوردار است  که به همین دلیل برای بسته بندی بیشتر محصولات کارخانه ها مناسب میباشد. هیچ یک از محصولات پلیمری را نمیتوان یافت که به اندازه ورق پلاستیکی پت در برابر جربان برق عایق باشد. ورق پلیمری پت P.E.T از خواص الکتریکی بسیار خوبی برخوردار است که جریان برق را از خود عبور نمیدهد و خود یک مزیت محسوب میشود.

ورق پت P.E.T

مقاومت ورق پت مثال زدنی است و یکی از مقاوم ترین محصولات خانواده پلیمری است. ورق پت P.E.T در برابر اسید ها، الکل ها، شوینده ها و نمک ها مقاوم است و در صورتی که با موارد نام برده شده تماسی داشته باشد خللی در بافتش ایجاد نخواهد شد.

شاید بتوان عدم تاثیرگذاری بر روی رنگ و مزه مواد غذایی را یکی دیگر از دلایل محبوبیت ورق پت در میان تولید کنندگان دانست. همانطور که گفته شد ورق پت یکی از پرکاربردترین مواد پلیمری برای بسته بندی مواد غذایی است و همین موضوع جذابیت زیادی را درد تولیدکنندگان برای استفاده از این ورق ایجاد میکند. حتی اگر مدت زمان بسیار طولانی نیز مواد غذایی درون بسته بندهای ورق پت قرار بگیرند هیچ تغییری در رنگ و مزه آنها ایجاد نخواهد شد.ورق پت P.E.T به طور کامل بازیافت میشود و از تمام قسمت های آن میتوان برای تولید ورق پت جدید استفاده نمود. در حقیقت هیچ یک از قسمت های ورق پت بلا استفاده نخواهند ماند و بطور کامل بازیافت میشوند. شرکت هنر پلاست(واقف ظرف)تولید و عرضه کننده انواع ورق پت P.E.T با دستگاه ها و مواد اولیه با کیفیت میباشد که دوام و کیفیت ورق را تا حد زیادی بالا میبرد.

خرید ورق پت pet با بهترین قیمت

فقط کافی است قیمت ورق پت را از گروه هنر پلاست جویا شوید تا متوجه شوید بهترین قیمت ورق پت موجود در بازار را ما به شما ارائه خواهییم داد. تضمین بهترین کیفیت ورق پت با بهترین قیمت ورق pet را به شما خواهییم داد. شرکت هنر پلاست قیمت ورق پت P.E.T را از نازلترین قیمت ها برای رفاه حال مشتریان در نظر گرفته است که رضایت کامل مشتری را به همراه داشته است. برای خرید ورق پت از این شرکت تنها یک تماس تلفنی کافی است و کارشناسان این شرکت اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
حسین منوچهری. ش ... :
0 0
من پت رابرای ماسک محافظ صورت ازخارج واردمیکردم خیلی شفاف ‌بدون موج بود. بعدباافتخارازپت ایرانی استفاده کردم به خوبی خارجی ها نبوداما ....حالا تولیدی شما چطور است ؟
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

s.a :
0 0
سلام خسته نباشید ورق های pet در ضخامت های بالا هم دارید ؟؟ حدود ضخامت 10 سانتی متر؟؟
مدیریت :

سلام. وقت بخیر. همکاران ما جهت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.