ورق وکیوم

هنر پلاست (واقف ظرف) در ضمینه تولید ورق های پلاستیکی برای مصارف گوناگون همواره تلاش داشته رضایت مندی مشتریان خود را جلب نماید.

بیشتر تولیدات و محصولات صنایع و کارخانه ها پس از آنکه از خط تولید خارج شدند باید برای عرضه به بازار و مشتری بسته بندی شوند. بسته بندی برخی محصولات و تولیدات به دلیل آسیب پذیری آنها در برابر ضربه باید با تجهیزات مقاوم تری انجام شود. ورق وکیوم از جمله مواد اولیه بسته بندی های وکیومی میباشد که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و امروزه بیشتر صنایع تولیدی برای بسته بندی محصولات خود از روکش هایی استفاده میکنند که از این نوع ورق تولید شده اند. ورق پلاستیکی در انواع مختلفی تولید میشود که از جمله این ورق ها میتوان به ورق وکیوم نازک، ورق وکیوم ضخیم و ورق وکیوم فشرده اشاره نمود. ورق وکیوم نازک همانطور که از نامش نیز پیداست از ضخامت کمی برخوردار است و برای بسته بندی محصولاتی که در دسته محصولات غذایی و بهداشتی قرار میگیرند مناسب میباشد. به طور مثال از ورق پلاستیکی از نوع نازک برای بسته بندی تخم مرغ استفاده میشود.

ورق وکیوم

ورق وکیوم نازک از لحاظ شکل ظاهری نیز بسیار زیبا میباشد. ورق وکیوم ضخیم در نقطه مقابل ورق وکیوم نازک قرار میگیرد و از ضخامت به مراتب بالاتری بر خوردار است. ورق وکیوم ضخیم برای صنایع تولیدی که محصولات سنگین را تولید میکنند مناسب میباشد. از جمله این صنایع میتوان به خودروسازی ها،‌صنایع تولید کننده لوازم خانگی و از این دست صنایع اشاره نمود. ورق وکیوم فشرده نیز برای صنایع سبک و همچنین سنگین مورد استفاده قرار میگیرد.خرید ورق وکیوم نازک، ورق ورکیوم ضخیم، ورق وکیوم فشرده متناسب با تولیدات صنایع انجام میشود که در مطالب بالا نیز به آن پرداخته شد. به طور کلی از ورق وکیوم برای ساخت پوشش هایی مناسب برای صنایعی همچون صنایع غذایی و دارویی، صنایع چوب و کاغذ سازی، صنایع ساختمان و آجر و سفال، صنایع شیشه و لامپ سازی، صنایع معادن و فلزات، صنایع دفاعی و هوا فضا،‌صنایع نف و گاز و پتروشیمی، صنایع پلاستیک و لاستیک، صنایع حمل کالا، صنایع پزشکی و مهندسی، صنایع برودتی، صنایع برقی و همچنین خدمات شهری استفاده میشود.

قیمت ورق وکیوم نسبت به نوع آن که ورق پلاستیکی نازک، ورق وکیوم ضخیم و ورق وکیوم فشرده میباشد متفاوت است. البته فروشندگان نیز تا حدی در نوسانات قیمت ورق وکیوم نیز تاثیر گذار هستند و همین موضوع باعث شده تا مصرف کننده برای خرید ورق وکیوم سر در گم شود. شرکت هنر پلاست یکی از شرکت های فعال در زمینه فروش ورق وکیوم میباشد که از سابقه به نسبت طولانی تری نسبت به سایر فروشندگان و عرضه کنندگان برخوردار است. شرکت هنر پلاست(واقف ظرف)  که همواره به دنبال جلب رضایت مشتری بوده است اقدام به عرضه انواع ورق وکیوم ، ورق وکیوم ضخیم، ورق وکیوم نازک‌ و ورق وکیوم فشرده با منصفاته ترین قیمت ها نموده است و برای خرید این محصولات میتوانید با بخش فروش ورق پلاستیکی شرکت تماس حاصل کنید.  

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 93 کاربر