09121311536

ورق هایمپک کرم صورتی

9 / 10
از 16 کاربر

تولید ورق هایمپک کرم صورتی ( عروسکی )

ورق هایمپک یکی از ورق های پلاستیکی است که کاربرد بسیار بالایی دارد که یکی از مهم ترین کاربرد هایش ساخت ظروف یکبار مصرف برای بسته بندی می باشد که توسط کارخانجات و  تولید کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد. ورق هایمپک کرم صورتی بسیار زیبا بوده و طرفداران بسیار زیادی در زمینه ی بسته بندی دارد.

مزایای تولید ورق هایمپک کرم صورتی

  • ورق هایمپک کرم صورتی زیبایی بسیار زیادی دارد و در صنعت بسته بندی باعث جذب مشتری خواهد شد.
  • ورق هایمپک دارای وزن بسیار سبکی می باشد
  • ورق هایمپک بسیار ارزان قیمت بوده و مناسب برای بسته بندی های کوچک نیز می باشد.
  • ورق هایمپک بسیار مقاوم بوده و در برابر ضربه از محصولات جلوگیری می کند.
  • ورق هایمپک علاوه بر بسته بندی در صنایع مختلفی همچون تولید لوازم خانگی ، خودرو سازی و... کاربرد دارد و به همین دلیل تولید ورق کرم صورتی یا ورق هایمپک عروسکی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
  • ورق هایمپک در رنگ های مختلف از جمله ورق هایمپک کرم صورتی عروسکی و ورق هایمپک شکلاتی و سفید و.... به کار می رود. هنر پلاست با تولید ورق کرم صورتی و سایر انواع ، نمونه های ورق هایمپک با کیفیت و ارزان قیمت را به شما ارائه می دهد.

ورق هایمپک کرم صورتی

تولید انواع ورق کرم صورتی

ورق هایمپک یا ورق پلی استایرن از مونو استایرن ساخته شده است، این ماده در حالت عادی به صورت جامد بوده و مقاومت بسیار زیادی دارد بنابراین می تواند برای موارد بسیاری استفاده شود. این ورق ها در ساخت اسباب بازی و ظروف آشپزخانه و پوشش یخچال ها و لوازم الکتریکی و لوازم خانگی و .... به کار می روند. ورق هایمپک کرم صورتی یکی از انواع پرطرفدار ورق های هایمپک می باشد.

تولید و فروش ورق کرم صورتی

از ورق هایمپک کرم صورتی برای بسته بندی ای یکبار مصرف استفاده می شود. ورق هایمپک سبک بوده و برای انواع بسته بندی ها مناسب می باشد. این ورق در مقابل ضربه و کشش مقاوم بوده و ماندگاری بالایی دارد. این ورق ها در برابر گرما و حرارت مقاومت بسیار خوبی دارند. امروزه با تولید ورق کرم صورتی به صورت گسترده از آن استفاده های بسیار زیادی در بخش صنایع مختلف می شود و برای ساخت انواع لوازم از این ورق ها استفاده می شود.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده