ورق وکیوم ضخیم

تمام تولیدات کارخانجات به صورت بسته بندی به بازار عرضه میشوند و بدون بسته بندی امکان عرضه و فروش محصولات وجود نخواهد داشت. حتی قطعات سنگینی که در صنایع تولید میشوند نیز امروزه بصورت بسته بندی شده عرضه میشوند. نوعی از ورق های وکیوم با نام ورق وکیوم ضخیم وجود دارد که حتی برای ساخت و تولید برخی قطعات نیز  در صنایع مختلف مانند خودروسازی، ساخت اسباب بازی و همچنین لوازم خانگی مورد استفاده قرار میگیرد. ورق وکیوم ضخیم sheet از مزیت های زیادی نسبت به ورق وکیوم نازک برخوردار است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

ورق پلاستیکی ضخیم از دوام و عمر طولانی برخوردار است و به راحتی و با گذشت چند سال از عمر آن فرسوده نخواهد شد. ورق پلیمری ضخیم همانطور که از نامش نیز پیداست قطر بیشتری به نسبت ورق های نازک دارد و همین موضوع باعث شده تا روند فرسایش آن با کندی صورت بگیرد.

ورق وکیوم ضخیم از ورق های مقاوم در برابر حلال ها و مواد شیمیایی میباشد. مواد شیمیایی شاید بتوانند در بافت ورق وکیوم نازک نفوذ کنند اما در مقابل ورق وکیوم ضخیم به راحتی نفوذ پذیر نیست و از مزیت های بزرگ آن عدم نفوذ پذیری میباشد.

ورق وکیوم ضخیم

ورق وکیوم ضخیم مقاومت خوبی در برابر کشش  و ضربه دارد. معمولا بیشترین آسیبی که متوجه ورق های وکیومی میشود از طریق ضربه و کشش میباشد. در ورق وکیومی ضخیم به دلیل ضخامت بالای این نوع ورق هر گونه ضربه ای نمیتواند تاثیری بر روی آن بگذارد و همچنین وزن بالا نیز باعث تغییر شکل فیزیکی محصول نخواهد شد مگر آنکه وزن بسیار بالایی را متحمل شود.ورق وکیوم ضخیم مانند ورق های نازک در رنگبندی های مختلف عرضه میشود. هر شرکت تولید کننده ای ممکن است برای تولید و یا بسته بندی  هر یک از محصولات خود نیاز به ورق sheet با یک نوع رنگ خاص داشته باشد که به همین دلیل رنگبندی های متنوعی از آن تولید شده تا تولیدکنندگان بتوانند برای محصولات خود استفاده کنند. شرکت هنر پلاست(واقف ظرف) در تولید و عرضه ورق وکیوم ضخیم از شرکت های پیشرو میباشد که علاوه بر ورق های ضخیم انواع ورق های پلیمری مورد نیاز برای بسته بندی و همچنین تولید را  توسط مدرن ترین دستگاه ها و همچنین بهترین مواد تولید میکند. خرید ورق وکیوم ضخیم از این شرکت صرفه اقتصادی زیادی را به دلیل قیمت های مناسب ایجاد خواهد کرد. اگر یک استعلام قیمت ورق وکیوم ضخیم عرضه شده در این شرکت با فروشندگان دیگر انجام دهید به این موضوع پی خواهید برد که قیمت های در نظر گرفته شده توسط این شرکت بسیار مناسب میباشد

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 19 کاربر